Dejte přednost nábytku z masivu


V posledních desetiletích se na trhu s nábytkem objevují různé náhrady přírodních materiálů. Hlavním důvodem je příznivá cena, barevnost a dostupnost. Stále ale roste počet zákazníků, kteří zůstávají věrní nábytku vyrobenému z přírodního masivu. Navíc ceny nábytku z masivu v posledních letech klesají, ale jeho kvalita zůstává. Proto počet lidí, kteří takový nábytek upřednostňují, stále roste.

Nábytek do obýváku, v moderním designu

Nábytek z masivu přitom nemusí být jen v rustikálním stylu. Existují i nové designové trendy. Sehnat nábytek z masivu, například nábytek do obýváku, v moderním designu, můžete i v rodinném podniku Nábytek Mirek, který se prodejem a výrobou nábytku z masivu zabývá již 20 let. Komoda či konferenční stolek z přírodního dřeva bude ve vašem obývacím pokoji působit velmi příjemným teplým dojmem.

Rodinné teplo zajistí pravý dubový stůl

Mezi nejkvalitnější patří nábytek z dubového masivu (jídelní stoly), který je tvrdý, odolný, trvanlivý a vydrží i dlouhé generace. Zároveň působí velmi luxusním dojmem. Povrch dřevěného nábytku je ošetřován velmi citlivě, zejména voskem nebo bezbarvým přírodním lakem, čímž si zachovává přírodní krásu, ale zároveň je jeho povrch chráněn. Některé druhy nábytku z masivu je možné i mořit v různých odstínech. Dřevěný jídelní stůl s jídelními židlemi dodají každé jídelně teplo rodinného krbu.

Designově originální kusy nábytku

Vzhledem k nezávadnosti materiálu, jakým je přírodní dřevo, je masiv vhodný i na výrobu nábytku pro děti a nábytku do ložnice (postele z masivu). Dřevěné postele od nabytekmirek.cz vám budou v ložnici sloužit dlouhá léta. V současnosti se dřevěný nábytek mnohdy kombinuje i s jinými materiály – například s kovem. Lze tak vytvořit designově originální kus nábytku, který vnese do interiéru originalitu a styl.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.