Chcete si otevřít malý obchůdek? Vybavte ho praktickými policovými regály


Pokud přemýšlíte, že opustíte dosavadní zaměstnání, protože vám nevyhovuje plat, náplň práce či kolektiv, otevřete si vlastní obchod. Jestliže bydlíte někde na vesnici bez jediného obchodu, máte vyhráno, jelikož spousta obyvatel nakoupí raději u vás, než aby jezdili několik kilometrů do obchodu. Samozřejmě je nezbytné, abyste měli přijatelné ceny, stejně tak i široký sortiment. V následujících řádcích vám však prozradíme, jak obchod vybavit, aby se vám do něj vešlo veškeré zboží.

V každém obchodě, ať už prodává jakýkoliv druh zboží, mají nenahraditelnou roli regálové sestavy, s nimiž nastolíte v nabízeném sortimentu jakýsi pořádek. Jakmile přijde zákazník do obchodu, je důležité, aby se v něm vyznal, neboť jedině tak si ho získáte. V případě, že bude zmatený, víckrát se k vám nevrátí, protože nikdo nechce trávit desítky minut hledáním cukru, jenž je na opačné straně než sůl.

Při výběru dbejte na nosnost regálů

Velice důležitým parametrem regálových sestav je bezpochyby jejich nosnost. Rozhodně se nevyplácí do jednotlivých polic dávat těžší zboží, než doporučuje výrobce regálových sestav. Výrobci většinou uvádí jak nosnost jednotlivých polic, tak i celkově nosnost regálu. Pokud byste police přetížili, ohrozili byste tím i své zdraví, neboť by se systém mohl pod náporem zhroutit. Regálové sestavy pro vybavení prodejen si navolíte podle svých představ. Zvolíte výšku, hloubku a délku tak, aby zapadly přesně do vašeho obchodu.

Regálové sestavy jsou odolné

Sáhněte po kovovém provedení, protože na rozdíl od plastového je odolnější, bytelnější, a hlavně má vyšší nosnost. Kovové regály vám vydrží mnohem déle, nevyžadují žádnou náročnou péči a uplatnění nachází také v průmyslových prostorech, dílnách, garážích a podobně.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.