5 důvodů pro pořízení toaletního stolku

5 důvodů pro pořízení toaletního stolku


Máte doma toaletní stolek? Že se vám zdá tento kus nábytku poněkud zbytečný? My vás v následujících řádcích přesvědčíme o tom, že se nejedná o žádný středověký přežitek ani nic, co by ve vaší ložnici zavazelo.

Už nikdy nebudete čekat

Když stojí žena frontu na vlastní koupelnu, je to velmi nepříjemné! Ve čtyřčlenné domácnosti se bohužel jedná o jakýsi standard. Především ráno se k vykonání vlastní hygieny rozhodne v podstatě každý člen domácnosti. Kdo si nepřivstane, nemá fakticky nárok! Moderní toaletní stolek v ložnici vás takovýchto zbytečných starostí zbaví.

Máte své soukromí

Do koupelny může každý kdykoli vejít a obtěžovat vás. V ložnici přece jenom člověk dostane větší porci soukromí. U toaletního stolku lze navíc strávit i více času a nikdo po ženě nebude chtít, aby své rituály zrychlila…

Dokonalý pořádek v kosmetice

Specificky a především přehledně řešený systém poliček i zásuvek vám dokáže pomoct při uskladnění vaší kosmetiky, šminek, rtěnky, hřebínku a mnohých dalších věcí. Prostě jen sáhnete a vytáhnete si předmět, který potřebujete. Půjde přitom o zcela intuitivní záležitost.

Pohodlí nade vše

Maximální komfort. Ano, přesně toto sousloví se k využívání toaletního stolku vztahuje. Vždyť v koupelně si často nelze ani sednout. V ložnici si v rámci setu pořídíte taburetku a máte vyhráno. Jestliže se navíc jedná o toaletní stolek se zrcadlem, získáte ještě zpětnou vazbu.

Nový designový skvost

Díky toaletnímu stolku získá vaše ložnice v podstatě nový stylový solitér. Nejmodernější modely se vyrábějí ve spoustě variací. Důraz na historii klade styl vintage. Moc hezky ale vypadají také exotické tmavé odstíny. Patříte-li spíše k příznivcům klasiky, nejspíše vsadíte na dub sonoma. Záleží jen na vás, nabídka eshopu Dona-shop.cz je nesmírně pestrá a rozhodně je z čeho vybírat.

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*