3 tipy na zahradní nábytek, který vám zpříjemní pobyt venku

Konečně nastalo jaro a spolu s ním přichází teplejší počasí, které vás jistě vyžene z útrob domu na zahradu. Pro tento případ je dobré mít k dispozici kvalitní nábytek, díky němuž si pobyt venku u domu náležitě zpříjemníte.

1. Zahradní křesla

Při dlouhodobějším trávení času venku na zahradě jistě nepohrdnete nějakým komfortním posezením. Zapomeňte na laciné plastové sedačky. Jsou nepohodlné, navíc nic nevydrží, takže ani nízká cena není důvodem, proč si je kupovat.

Na zahradu se více hodí kvalitní, ideálně dřevěný nábytek. Pozor ale na jeho úpravu, aby jej nepoškodila případná vlhkost či špína a prach, čemuž se v exteriéru nedá vyhnout. Zajímavým řešením je třeba nábytek z ratanu, který je mimořádně lehký a vysoce odolný. Bez problémů vydrží několik sezon, aniž byste se o něj museli nějak zvlášť starat.

2. Stůl

Jakmile se na zahradě sejdete s celou rodinou či přáteli, rozhodně nesmí chybět alespoň drobné pohoštění. Abyste ho měli kam dát, počítejte s pořízením stolku. Zahradní stoly by vždy měly být dostatečně stabilní. Dále je vhodné, mají-li uprostřed vyvrtaný otvor, kudy se dá protáhnout slunečník, tedy další praktická věc, jež se vám při posezení na zahradě u domu bude náramně hodit.

3. Houpací síť

Chcete něco trochu netradičního? Co takhle pořídit si houpací síť. K jejímu zavěšení stačí třeba dva vzrostlejší stromky a rázem máte skvělé lehátko či prostor k posezení a odpočinku. Při výběru houpací sítě si dejte pozor na to, aby měla potřebnou nosnost vzhledem k hmotnosti vaší postavy. Prodejce by tento údaj spolu s dalšími parametry měl vždy u každého produktu uvádět.

Na zahradu se dá zakoupit různorodý zahradní nábytek. V každém případě je dobré vědět, kde se dá sehnat snadno a výhodně. Využít můžete kupříkladu internetový obchod s nábytkem, který naleznete na stránkách atan.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.