Jak na výrobu pelíšku pro domácího mazlíčka z pneumatiky?

Máte v garáži nějakou tu starou pneumatiku, kterou už sice nepotřebujete, ale je vám jí líto vyhodit? Pak si z ní zkuste vyrobit stylový a velmi pohodlný pelíšek pro domácího mazlíčka, který určitě uvítá svůj osobní prostor, vytvořený jen pro jeho potřeby. Vše, co na výrobu takového pelíšku potřebujete, naleznete běžně doma.

Co budete na výrobu pelíšku potřebovat?

  • starou pneumatiku
  • útržky různých látek
  • lepicí pásku
  • lepidlo (lepicí pistoli)
  • polštář
  • jakoukoliv starou košili

Začněte tím, že pneumatiku velmi pečlivě a důkladně namydlíte a vydrhnete, abyste jí zbavili veškerých nežádoucích nečistot. Poté jí opláchněte a nechte zcela uschnout. Pokud na pneumatice najdete nějaké poškozené místo, zalepte ho silnější lepicí páskou.

Jakmile bude pneumatika suchá, připravte si lepidlo s kousky látky a pusťte se do práce. Obvažte celý obvod pneumatiky pomocí kousků látky, které připevníte lepidlem. To je velmi důležité, neboť jinak bude látka klouzat a posouvat se po celé pneumatice. Kdo nechce lepit látku, může pneumatiku nabarvit, ale musí to být taková barva, která nebude škodit vašemu zvířeti. Vždy je lepší se poradit s odborníky. Potom vezměte polštář a zabalte ho do staré košile.

Tak budete moci pelíšek pravidelně čistit a potah polštáře (košili) prát. Zabalený polštář vložte do středu pneumatiky obalené v látkách a zavolejte svého miláčka, ať si jde vyzkoušet svou novou postýlku.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.