Výhody papírových ručníků Papernet pro vaše podnikání

Přemýšlíte, jakou metodu sušení rukou zvolit pro vaše umývárny? Podívejte se na výhody papírových ručníků Papernet a další papírové hygienické pomůcky.

Papírové ručníky jsou ideální variantou pro vaše umývárny

Jako podnikatel jistě chcete, aby byla zajištěna vysoká úroveň hygieny ve vašich umývárnách. Proto stojíte před důležitým rozhodnutím, zda vybrat tryskové vysoušeče, nebo papírové ručníky. Za uplynulé roky se udělalo několik výzkumů, které poukazují na výhody papírových ručníků. Ty eliminují šíření bakterií a virů po okolí. Podívejte se na jejich další výhody.

Vysoká absorpce

Skládané papírové ručníky Papernet s inovativní technologií Dry Tech jsou vysoce savé, pevné a objemnější. Díky svým vlastnostem mají vyšší pevnost za mokra, a tak snižují jejich množství na jedno osušení rukou, čímž také snižují náklady i množství odpadu. Tyto ručníky jsou ideální variantou pro všechny umývárny ve firmách, restauracích, ordinacích i veřejných toaletách.

Ekologicky odpovědné

Papírové ručníky jsou oproti elektrickým tryskovým vysoušečům šetrnější na náklady za provoz. Elektrické vysoušeče jsou náročné na elektřinu a údržbu, a navíc přispívají k emisím uhlíku vece než používání recyklovaných papírových ručníků.

Výběr dalších papírových výrobků

Pokud máte ordinaci nebo ambulanci, jistě se vám budou hodit i další papírové hygienické pomůcky. Například papírová podložka na vyšetřovací lůžko usnadňuje zdravotnickému personálu zajistit kvalitní úroveň hygieny pouze odtržením požadované délky papírové podložky pomocí perforace.

Jednorázová podložka se tak snadno vymění a ekologicky zlikviduje po každém vyšetření pacienta. Podložka je vyrobena z dvouvrstvé celulózy, která je vysoce savá, pevná a příjemná. Navíc je dermatologicky testovaná a nedráždí pokožku ani sliznice. Každá role je zvlášť hygienicky balená ve folii. Tyto podložky doporučujeme nejen do ordinací a ambulancí, ale také do kosmetických či masérských salonů a klinik.