Vybavení autolakovny: Co všechno je zapotřebí pořídit?


Měníte vaše sny v realitu a hodláte si zřídit zbrusu novou autolakovnu? Pak rozhodně není na co čekat. Bez předchozích zkušeností s tímto procesem se všechno může protáhnout a kooperace mezi jednotlivými pracovišti bude komplikovanější. Také se stává, že nenakoupíte veškeré potřebné vybavení. Z těchto důvodů se v následujících řádcích zaměříme na to, jaké vybavení nemůže v autolakovně chybět, a samozřejmě doporučíme i společnost, která vám vše zrealizuje od A až po Z.

Vstupní a výstupní agregáty

Velmi důležitou součástí jakéhokoli provozu jsou vstupní a výstupní agregáty. Vstupní se podílí na přívodu čistého vzduchu na pracoviště. Jedná se o nejrůznější filtry a další zařízení, bez nichž se neobejdete při vytvoření optimálního pracovního prostředí. Mezi tradiční https://www.goodgamebigfarm.cz/  se řadí i výstupní agregáty. U těch máte možnost volit variace s aktivním uhlím nebo vodní clonou.

Přípravná stanoviště s lakovacími boxy

Než půjde konkrétní díl do lakovací kabiny, musí se k tomuto procesu dokonale přichystat. Právě k těmto úkonům slouží moderní přípravná stanoviště. Tady se předměty ještě čistí, případně brousí a podobně. Až následně putují do lakovacích boxů. Ty by měly být dimenzovány přímo pro lakování konkrétních dílů.

Nezapomeňte na efektivní odsávání

Ani kapka barvy nesmí jít vniveč. Ekonomie provozu je pro každého majitele firmy nesmírně důležitá. Z toho důvodu se neobejdete bez elegantně řešeného odsávání. Barva by se měla vracet do sběrných nádob a neznečišťovat okolí.

Obraťte se na specialisty ve vybavování autolakoven

Autolakovnu lze vybavit i svépomocí, nicméně kompaktnosti dosáhnete pouze v případě, že se obrátíte na profesionály. Právě oni přesně ví, která pracoviště na sebe precizně navazují. Specialisté ze společnosti Naver Brno mají s vybavování autolakoven dlouholeté zkušenosti, poradí vám jak s projektem, tak i s vybavením, jež nabízejí.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.