Váš majetek dokáže ochránit malé zařízení známé jako fotopast


Fotopast je malé mobilní zařízení, které pravděpodobně znáte jako pomůcku myslivců pro sledování zvěře. V posledních letech se ale fotopasti využívají i k ochraně majetku. Oproti klasickým kamerovým systémům totiž přináší spoustu výhod, a to včetně nízké pořizovací ceny.

Fotopast je malé mobilní zařízení, které pomocí speciálního čidla zaznamená pohyb ve sledované oblasti a ihned pořídí snímky pohybujícího se objektu. Ke spuštění tzv. PIR čidla dochází ve chvíli, kdy jak fyzický, tak tepelný pohyb. Nemusíte proto mít strach, že by fotopast pořizovala snímky ve chvíli, kdy například padá listí atd.

Proč místo kamerového systému pořídit fotopast?

Oproti klasickým kamerovým systémům přináší fotopasti nespočet výhod. Jsou malé, snadno je zamaskujete a pořídíte je za relativně nízkou cenu. Narušitele fotopasti odhalí ve dne i v noci stejně jako kamerový systém. Velký rozdíl je ale v tom, že k instalaci fotopasti není třeba přívod elektřiny, ani jakýkoliv stavební zásah. Fotopast jednoduše můžete umístit i na nejbližší strom.

Jak vybrat fotopast pro ochranu majetku?

Fotopasti pro ochranu majetku jsou vybaveny neviditelným přísvitem, který lidské oko není schopné zachytit. Fotopast je tedy pro zloděje absolutně neviditelná. V případě fotopastí pro ochranu majetku doporučujeme zařízení s GSM modulem, který umožňuje okamžité odeslání pořízených snímků do vašeho mobilního telefonu nebo na email. Okamžitě tedy budete moci jednat.

Fotopasti proti zlodějům dnes již nevyužívají pouze soukromé osoby a podnikatelé, ale také města a obce, nebo dokonce policie.

Rozhodli jste se pořídit si fotopast pro ochranu majetku a nevíte si rady s výběrem? Prodejem fotopastí se zabývá například obchod Výcvikové obojky v Praze 3, kde vám ochotně poradí s výběrem nejvhodnějšího produktu na míru vašim potřebám.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.