Stěhovací společnosti mohou zajišťovat přepravu těžkých břemen

Zabýváte se výrobou velkých a těžkých strojů a hledáte pro přepravu vašich výrobků vhodného přepravce? Protože je vaše výroba nepravidelná a termíny vyhotovení jednotlivých kusů se neustále mění podle přání zákazníka, musí přepravce dokázat přizpůsobit každou jízdu termínu, který si určí zákazník. Musí to být současně takový přepravce, který si dokáže poradit s nakládkou těžkých strojů, přičemž každý vyrobený stroj je originál a musí dokázat předem odhadnout velikost automobilu, který zajistí jeho přepravu. Současně musí nabídnout takovou cenu, kterou by bylo vedení firmy ochotné akceptovat.

 

Možná se to bude zdát zvláštní, ale všechny podmínky výběrového řízení dokáže nejlépe splnit společnost Levné stěhování Brno, která má svoji pobočku v Praze a ta by mohla stejně výhodné podmínky nabídnout občanům a podnikatelům z Prahy nebo jejího přilehlého okolí. Jedná se o společnost Levné stěhování Praha. I když jde o stěhovací společnosti, mohou klidně konkurovat klasickým přepravcům s běžnými nákladními automobily. Při stěhování těžkých břemen, mezi které těžké stroje patří, totiž může využít i jiné automobily, než právě stěhovací vozy. K dispozici má také nákladní automobil s rukou nebo autojeřáb.

Již v počáteční fázi objednávky stroje od zákazníka, kdy jsou přesně definovány požadavky na jeho funkčnost, je možné zjistit jeho váhu a rozměr. Také předpokládaný termín odvozu stroje je znám brzy, proto se může společnost Levné stěhování Brno dostatečně připravit na stěhování stroje a zarezervovat si s předstihem termín po dohodě s obchodním oddělením výrobce. Než je výroba stroje u konce, trvá to i více než dva týdny, proto je snadné si termín odvozu zarezervovat a na tento den připravit i ten nejvhodnější vůz, který je možné využít k přestěhování stroje. Díky zkušeným pracovníkům ze společnosti Levné stěhování Brno je stroj naložen ve velmi krátkém čase, přepraven na dohodnuté místo ke klientovi a zase bez problémů rychle složen. Čas je při takové přepravě důležitý, protože se neplatí pouze za ujeté kilometry, které si společnost neúčtuje při cestách po Brně, ale také za práci pracovníků stěhovací společnosti a za pronájem stěhovacího vozu nebo jiného automobilu vybraného pro přepravu těžkého břemene.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.