Parketové podlahy nemusejí být pouhou vzpomínkou na dávnou minulost

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Původní parketové podlahy nemusíte za každou cenu rozebrat a zlikvidovat. Pokud jsou ještě zachovalé, můžete díky nim vytvořit v místnosti zvláštní atmosféru. Možná se domníváte, že je to přežitek doby minulé, ale najde se dost zákazníků, kteří si parkety vyberou i jako novou podlahu. Vy si parkety nově pořizovat nemusíte, když je již máte v místnostech položené, ale je zřejmé, že se vám v tom stavu, v jakém momentálně jsou, příliš líbit nebudou. Aby parkety vypadaly zase jako nové, provádějí firmy, které se zabývají prodejem a pokládkou podlahových krytin, jejich renovaci.

Renovací jim vrátíte původní barvu a zářivý lesk

Mezi úspěšné a zákazníky oblíbené firmy patří společnost Podlahy Praha. I ona nabízí svým klientům možnost renovace původních parketových podlah. Ale jak již bylo zmíněno, parketové dílce nesmějí být výrazně poničené. Jejich renovace se provádí přebroušením a opatřením novým lakem. Díky přebroušení se projasní jejich barva, vynikne struktura dřeva a celá podlaha se stane moderním doplňkem vašeho bytu. Parkety nemusíte skládat pouze do šipkového vzoru. Je možné je sestavit podobně jako plovoucí podlahu podélně vedle sebe nebo do čtvercových struktur, které jsou rovněž efektní.

Díky renovaci podlahy od společnosti Podlahy Praha ušetříte nemalou částku za novou podlahu, protože celodřevěné podlahy jsou dosti drahou záležitostí. Pokud by se vám i přes všechny klady původní podlahy nezamlouvaly, můžete navštívit prodejnu společnosti Podlahy Praha a v ní si vybrat z jiných podlahových krytin takovou, která by odpovídala vašim představám, splnila nároky na vlastnosti, které se od ní v daném prostoru očekávají, měla pro vás ideální dekor a také barevné provedení. Společnost Podlahy Praha zajistí k vybrané podlahové krytině také odbornou pokládku. Díky perfektní práci zkušených podlahářů bude podlahová krytina dokonale sedět, a pokud bude třeba, zajistí také olištování okrajů podlahy. Možná si říkáte, že na olištování podlahy nic není a zvládli byste jej sami. Ale jiní zákazníci jsou velmi spokojení a to, že podlahu dokončí se vším všudy, vřele vítají. Pro některé je totiž nepředstavitelným problémem to, co by jiní zruční kutilové zvládli naprosto s přehledem.

 

 

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.