Skládací prodejní stánek vás připraví na podzimní prodeje

Před vánočními svátky jedou naplno firmy i soukromníci. Každý se snaží prodat své výrobky a služby. Rovněž se intenzivněji prezentuje na různých akcích. Jednodušší organizaci těchto prodejních a propagačních akcí vám zajistí skládací stánek.

Neustálé pronajímání si stánků na promo a prodejní akce je náročné na organizaci i na peníze. Představte si, že vám odpoledne zavolají, že již druhý den brzy od rána můžete mít svůj stánek na některé ze zajímavých akcí. Uvolnilo se místo, nebo si na vás se zpožděním vzpomněli. Avšak bez vlastního stánku to nemusíte zvládnou zorganizovat. Představte si, že máte svůj. Žádný obrovský a těžce přenosný, ale přesto dostatečně velký skládací stánek. Takovým je nůžkový stan od Mutton.

Reklamní stánek se hodí do každé firmy

Málokterá firma se neprezentuje na prodejních ev. propagačních akcích. Veletrhy jsou sále v kurzu, přestože jim internet přece jen ubral na popularitě. Stále se vyplatí setkat se se zákazníky či s potenciálními klienty živě. K vám do firmy jich mnohdy nezavítá tolik, kolik na specializované veletrhy. Buďte na tyto akce připravení. Vlastní reklamní stánek není příliš nákladnou položkou. Je praktické jej mít vždy po ruce. Zakoupený stánek je navíc možné esteticky a efektně potisknou logem firmy, reklamními slogany, či přímo na stánku vhodným potiskem prezentovat služby a výrobky firmy.

Využijte efektivně předvánoční prodejní období

Řemeslné výrobky jsou v kurzu a pravděpodobně jich nikdy neprodáte tolik jako před vánočními svátky. Prodejci keramiky, rukodělní bižuterie, různých textilních a dřevěných hraček, ručně šitého oblečení, ale i maloprodejci lokálních potravin se bez prodejů na trzích neobejdou. Patříte mezi ně?

Pokud stánek ještě nemáte, pořiďte si rozhodně vlastní prodejní stánekTen v podobě nůžkového stanu se snadno převáží. Nepotřebujete žádný přívěs. Sbalíte jej úhledně do malého balíčku a přiložené tašky. Další výhodou je, že běžný stánek postavíte v jedné osobě a stejně tak jej i rozložíte. Celé rozložení stánku trvá navíc jenom pár minut.

Pojďte se připravit na předvánoční prodeje a pořiďte si nůžkový stan. Ty od Mutton jsou kvalitní a firma k nim nabízí i náhradní díly.