Sedací soupravy Inelis budou dokonalým srdcem vašeho obytného prostoru

Už dávno se jako rodina nescházíme u jídelního stolu. Srdcem našeho obydlí se stal obývací pokoj. Nejčastěji s velkoplošnou televizí, ale stále častěji i zcela bez ní. Třeba pouze s dostatečně velkým stolem na deskovky, které jsou velkým hitem a pro mnoho lidí se staly alternativou, jak utéct alespoň na chvíli z digitálního světa. Bez dokonalé sedací soupravy by to ale nebylo ono. Rozhodně se oplatí sáhnout po té kvalitní.

Dokonalá moderní souprava má mnoho funkcí navíc

Jak vypadá skutečně top sedací souprava? Rozkládací sedací souprava rohová obvykle nejvíce odpovídá obecné představě o dokonalosti. Rohové řešení umí skvěle pracovat s prostorem a nabídne perfektně rozložený a dostatečně velký prostor pro sezení i ve větší skupince. Nepotřebujeme křesla, takže se zbavíme prvku, který zabírá hodně místa.

Dobrá sedačka má dnes i celou řadu polohovacích funkcí. Nabízí možnost polohování i integrované podnožky. Často lze některá křesla sklopit tak, že vytvoří praktický stolek. Pohlídat bychom si měli hloubku sedu i pohodlí pro naše záda. Optimální je možnost nastavení záhlavní části sedačky.

Na sedačce se nám musí sedět pohodlně

Neměla by být ani tvrdá, ani příliš měkká. Rozhodně je dobré připlatit si za kvalitní čalounění. Levné ekokůže nic nevydrží. Přečalounit sedací soupravu bývá z hlediska ceny nereálné. Na materiálu tedy záleží. Ideální je kvalitní kůže, nebo i správně zvolené textilní čalounění. Materiál vybírejte i podle toho, který vám je příjemný. O sedačku pak pečujte vhodnou impregnací. Ochání ji před znečištěním i poškozením.

Spaní navíc se hodí

Rozkládací sedací souprava je dobrým řešením i v případě, že žijeme v poměrně velkém bytě či domě a máme třeba i pokoj pro hosty. Nikdy nevíte, kdy se bude místečko v obýváku na spaní navíc přece jen hodit. Pokud máme prostoru málo, je možnost rozložení sedačky samozřejmostí. Hodí se nejen pro hosty, ale i když si chceme prostě zalenošit v ještě pohodlnější pozici.

TIP: Hledáte-li exkluzivní sedací soupravy, vsaďte na Inelis. Firma nabízí sedací soupravy s vysokým standardem. Kromě toho v sortimentu nechybí ani křesla a solitéry, židle, jídelní stoly a lavice, konferenční stolky a čalouněné postele.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.