Rychlé upevnění kabelů vám zajistí Schnabl příchytky

Rychlé upevnění kabelů vám zajistí Schnabl příchytky


Hledáte rychlý a efektivní způsob, jak přichytit kabely či trubky k povrchu? V tom případě určitě oceníte plastové příchytky Schnabl, jejichž instalace je ve srovnání s tradičními technikami velice rychlá a vyžaduje minimální úsilí. Jejich instalace vám zabere až o 60 % méně času.

Zaručená bezpečnost upevnění

Kabelová příchytka Schnabl totiž využívá k přichycování kabelů patentovanou plug-in technologii, která zaručuje velmi rychlé, ale i bezpečné upevnění kabelů. Maximální vytahovací síla činí až 350 N. Plug-in technologie využívá geometricky uspořádaných segmentů, kteří při zasunutí odolávají zpětnému tahu. K instalaci kabelové příchytky Schnabl tak nejsou třeba žádné šrouby či hřebíky. Pro upevnění kabelu postačí pouze vyvrtat otvor o průměru 6 mm a zasunout příchytku do otvoru, tím je instalace hotová.

Každá metoda instalace

Plastové příchytky na kabely od výrobce Schnabl jsou navíc vhodné pro různé instalace, ať se jedná o montáž na nebo pod omítku. Jsou vhodné k upevnění kabelů na lehké příčky, jako jsou sádrové desky, pro upevnění na heraklit a izolační desky či k upevnění na pevné podklady, jako je beton či plná a dutá cihla apod. Využívat je lze ve vodorovném i svislém směru, tudíž můžete kabelové příchytky použít na stěnu, podlahu či strop. Vyrobeny jsou z kvalitních recyklovaných plastů, které zaručují jejich odolnost.

Široké spektrum příchytek

Tyto příchytky na kabely jsou dnes běžně k sehnání v mnoha kamenných obchodech nebo si je lze pořídit online. V internetovém obchodě Schnabl můžete vybírat ze širokého spektra příchytek, které jsou vhodné pro připevnění různých druhů kabelů. Jsou dostupné v mnoha velikostech i tvarech, takže se hodí pro přichycení jednoho i více kabelů či celého svazku.

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*