Parkovací sloupky vám konečně umožní parkování bez problémů

Parkovací sloupky vám konečně umožní parkování bez problémů


Parkování nám dává zabrat. Do práce musíme dříve, abychom měli kde zaparkovat. Tedy pokud se nám podaří vyjít z baráku a v našem vjezdu už nestojí auto některého ze sousedových zákazníků. Chcete-li vyjíždět a parkovat bez stresu, zajistěte si vhodné parkovací sloupky – doma a rovněž v zaměstnání.

Parkovací sloupky umí vymezit parkovací prostor i zabránit neautorizovanému parkování. Běžné je jejich využití firmami, které si takto snadno ochrání parkovací místa pro své zaměstnance. Své uplatnění však najdou i na soukromých pozemcích. Tam lze pomocí parkovacích zábran a sloupků snadno zabránit neoprávněnému parkování i vjezdu.

Parkovací zábrany a parkovací sloupky s dlouhou životností

TOP Znak nabízí parkovací sloupky a parkovací zábrany v odolném provedení vůči mechanickému poškození i povětrnostním vlivům. Firma má v nabídce jak pevné sloupky, tak sklopné. Ty sklopné umí zabránit parkování na vámi pronajatém nebo soukromém pozemku s tím, že je však díky sklápěcímu mechanismu uzamykatelnému cylindrickým zámkem snadno sklopíme a na místě zaparkujeme.

Výrobky TOP Znak jsou opatřeny bílým práškovým lakem s dvojitou povrchovou antikorozní úpravou. Případně jsou ošetřeny žárovým zinkováním. Na sobě mají bezpečnostní pruhy z reflexní fólie.

Motýlky a sklopné zábrany

Velice žádaným sortimentem jsou širší parkovací zábrany v provedení „motýlek“ nebo „sklopná zábrana“. Mají širší záběr než sloupek. Opět jsou sklopné a s cylindrickou vložkou dodávanou se třemi klíči. Všechny parkovací zábrany a sloupky lze koupit přímo v e-shopu https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany.

O firmě TOP Znak

TOP Znak dodává dopravní značky, dopravní značení, dopravní zrcadla, zpomalovací a vodící prahy, parkovací sloupky a parkovací zábrany. Specializuje se na prodej dopravního značení a dalších zařízení, jeho instalaci, pronájem, ale i na projekty dopravně inženýrských opatření DIO a jejich kompletní vyřízení.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*