Parkovací sloupky vám konečně umožní parkování bez problémů


Parkování nám dává zabrat. Do práce musíme dříve, abychom měli kde zaparkovat. Tedy pokud se nám podaří vyjít z baráku a v našem vjezdu už nestojí auto některého ze sousedových zákazníků. Chcete-li vyjíždět a parkovat bez stresu, zajistěte si vhodné parkovací sloupky – doma a rovněž v zaměstnání.

Parkovací sloupky umí vymezit parkovací prostor i zabránit neautorizovanému parkování. Běžné je jejich využití firmami, které si takto snadno ochrání parkovací místa pro své zaměstnance. Své uplatnění však najdou i na soukromých pozemcích. Tam lze pomocí parkovacích zábran a sloupků snadno zabránit neoprávněnému parkování i vjezdu.

Parkovací zábrany a parkovací sloupky s dlouhou životností

TOP Znak nabízí parkovací sloupky a parkovací zábrany v odolném provedení vůči mechanickému poškození i povětrnostním vlivům. Firma má v nabídce jak pevné sloupky, tak sklopné. Ty sklopné umí zabránit parkování na vámi pronajatém nebo soukromém pozemku s tím, že je však díky sklápěcímu mechanismu uzamykatelnému cylindrickým zámkem snadno sklopíme a na místě zaparkujeme.

Výrobky TOP Znak jsou opatřeny bílým práškovým lakem s dvojitou povrchovou antikorozní úpravou. Případně jsou ošetřeny žárovým zinkováním. Na sobě mají bezpečnostní pruhy z reflexní fólie.

Motýlky a sklopné zábrany

Velice žádaným sortimentem jsou širší parkovací zábrany v provedení „motýlek“ nebo „sklopná zábrana“. Mají širší záběr než sloupek. Opět jsou sklopné a s cylindrickou vložkou dodávanou se třemi klíči. Všechny parkovací zábrany a sloupky lze koupit přímo v e-shopu https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany.

O firmě TOP Znak

TOP Znak dodává dopravní značky, dopravní značení, dopravní zrcadla, zpomalovací a vodící prahy, parkovací sloupky a parkovací zábrany. Specializuje se na prodej dopravního značení a dalších zařízení, jeho instalaci, pronájem, ale i na projekty dopravně inženýrských opatření DIO a jejich kompletní vyřízení.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.