Neradi pracujete s elektrikářskými lištami na zeď a úchyty trubek do stěny? Máme pro vás nové řešení!

Ačkoliv se jedná o poměrně dost otravnou práci, která nakonec není na první pohled ani zřetelná, tak je správné uchycení jakékoliv kabeláže nebo trubek v nemovitostech naprosto zásadní. Vedle samotné estetiky, která dokáže technika pohladit po duši, je především důležité myslet na bezpečnost.

Neupravené svazky kabelů se mohou jednoduše porušit, nebo vytrhnout. Stejně tak se mohou indukcí a vzájemným zahříváním vznítit. V ohledu trubek je potom nejčastější riziko, že kvůli posunu vznikne mezera na spoji a začne unikat voda, nebo dokonce plyn. Všechny tyto problémy ale mají mnohem efektivnější řešení než doposud.

Novinka od společnosti Schnabl

Na náš trh tuto novinku přináší společnost Schnabl. Jedná se o moderní PVC komponenty vlastní výroby, které mohou ulehčit kompletní organizace kabelů i trubek v nemovitosti. komponenty jsou dělány z PVC, které svojí pružností a odolností dokáže efektivně organizovat i větší počet kabelů či dvojici trubek. PVC je zároveň odolné vůči základním okolním vjemům, takže se kupříkladu nemusíte bát toho, že by mohlo docházet k jeho měknutí a časem i praskání u trubek s teplou vodou, nebo u běžně se zahřívajících kabelů.

Postarejte se o svoji kabeláž rychle a elegantně

Kabeláž je velice často problém. Donedávna se používaly pouze lišty, jejichž instalace není zrovna med pro někoho, kdo s tím nemá spoustu zkušeností. Navíc ne v každém prostoru takové elektrikářská lišta vypadala dobře. Moderní příchytky na kabely z PVC ale nabízejí jednoduché konstrukční řešení. Jsou samonosné, takže na ně není potřeba aplikovat hmoždinky. Mimo toho jsou designovány pro kusové kabely i pro celé svazky, stačí si vybrat.

Pevné a spolehlivé příchytky na trubky

Pochopitelně je ale zásadní držet v pevném postavení i trubky v nemovitosti. právě kvalitní příchytky na trubky jsou dalším velice oblíbeným sortimentem. Stejně jako kabelové příchytky ani tady není potřeba jakékoliv instalace za použití hmoždinek. Příchytky jsou dělány standardně pro jednu, nebo dvě trubky. K dispozici jsou navíc varianty, kde můžete automaticky počítat i s roztečí mezi trubkami, nebo odsazením od stěny, což dovoluje konstrukce příchytky jako takové.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.