Máte zájem o ekologický potisk triček?

Téměř ve všech oblastech našeho života se můžeme snažit chovat trochu přívětivěji k přírodě. Třeba i tehdy, když si plánujeme nechat potisknout trička. Na koho se obrátit, abyste si mohli být jistí, že vaše krásné tričko s potiskem neublížilo přírodě?

Jestli je pro vás důležitý ekologický tisk, obraťte se na sítotiskový ateliér MatesArt, který provozuje Matěj Langer. Tisku se věnuje již od roku 2013, pohybuje se hlavně v okolí Mladé Boleslavi, Liberce, Turnova či Jičína, avšak běžně zasílá zásilky po celém Česku a Slovensku. Zákazníci, kteří mají zájem o ekologický sítotisk, se ozývají odevšad.

Základem je kvalitní textil

Ještě než se dostaneme k samotnému tisku, je důležité zdůraznit, že pokud vám jde o co nejmenší dopad na naši planetu, měli byste se zajímat i o původ textilu. Ateliér MatesArt je schopen tričko bez potisku zajistit, má totiž zkušenosti s výběrem produktů, jejichž kvalita je opravdu ověřená.

Tiskne se na trička, ale také mikiny, tašky, polokošile, tepláky a jakýkoliv jiný textil. V drtivé většině případů, nepřeje-li si klient jinak, jsou zakázky naceňovány s textilem z organické bavlny a s certifikací GOTS či Fair Trade. Takový textil je šetrný k přírodě, nesmrdí chemií a garantuje dobré pracovní podmínky pro lidi, již jej vyrábí.

K potisku je třeba využívat šetrné barvy

A jak se dál zabezpečí ekologický tisk? Jednoduše. Stačí využívat ekologické potřeby pro sítotisk, konkrétně barvy s certifikací GOTS. Ty jsou vyrobené na vodní bázi a 100% bez rozpouštědel. Plusem není jen jejich šetrný původ, ale i to, jak dobře se vsají do materiálu a drží. Kromě toho jsou velmi příjemné na omak.

Ozvěte se a nechte si zrealizovat své představy

Chystáte se na potisk triček, případně potřebujete merch na zakázku a chcete se vydat ekologickou cestou? Kontaktujte ateliér MatesArt telefonicky, e-mailem, na Instagramu či Facebooku. Domluvíte detaily, bude vám nachystána cenová nabídka s dvěma variantami textilu (různá gramáž, ekologická certifikace, cena) a po schválení se začne s potiskem.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.