Magnet fishing: Užijte si napětí i zábavu


Přemýšlíte o nějaké zajímavé aktivitě, jíž byste strávili čas, a to klidně i v kolektivu se svými blízkými? Vsadit můžete na spousty sportů anebo her, nicméně většina těchto činnosti se bude vyznačovat strohostí a absencí originality. Naším tipem je proto magnet fishing. Tato unikátní zábava vás bezesporu chytí a nepustí. V čem spočívá její podstata a co všechno k jejímu provozování potřebujete? Čtěte dál a všechno se dozvíte.

Vylovte si skutečný poklad

Sousloví magnet fishing pochází z angličtiny. První výraz se nepřekládá a druhý označuje rybaření. V podstatě se tedy jedná o rybaření s magnetem. Chytat ovšem zcela jistě nebudete ani kapry, ani štiky, případně jiné sladko či slanovodní živočichy. Speciální nástroj vybavený magnetem ponoříte do vody a následně jím budete hýbat. Jít lze klidně i řekou a postupně prohledávat dno. Na magnet se vám přichytí veškeré kovové věci. Magnet následně vytáhnete a sundáte z něj veškeré tyto předměty. Jednat se nejspíše bude o mince anebo drobné drahé či obyčejné věci.

Jaké vybavení budete potřebovat?

Zapomeňte na horentní sumy, jež byste museli investovat do tradiční rybářské výbavy! Magnet fishing nepatří mezi nijak výrazně drahé záležitosti. Potřebovat budete zejména velmi silný magnet schopný pochytat i ty nejdrobnější kovové předměty. Specifický je také ve svém tvaru. Jeho součástí je standardně očko, na něž se upevňuje provaz. Máte-li obojí, začněte chytat. Optimální je zavěšení druhého konce provazu na dřevěnou hůlku. Celá činnost bude pohodlnější.

Který magnet volit?

K dispozici je magnetů hned několik. Levnější varianty M-9 a M-10 jsou sice vysoce jakostní, nicméně dokážou přitahovat předměty pouze z jedné jediné strany. Naším tipem je silný magnet F300 vyznačující se magnetickou silou po obou stranách. Vybrat si model dle vašich představ můžete na unimagnet.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.