Jak stěhovat těžká břemena? Pomůže profesionál!

Stěhování těžkých břemen svépomocí nezvládnete. Je k tomu potřeba asistence několika lidí. Pokud si nechcete ublížit, pak raději přivolejte profesionály.

Vystěhovat běžné věci z bytu je poměrně jednoduché. Potřebujete k tomu jen trochu trpělivosti, času a výdrže. Těžká břemena jsou ale tvrdý oříšek. Zejména pokud bydlíte v 7. patře panelového domu. Výtah vám nepomůže, budete se tedy muset spolehnout na hrubou lidskou sílu.

Řekněte si o pomoc

Než ale se stěhováním začnete, musíte si přiznat, že to sami nezvládnete. Břemena, která mohou vážit i více než 500 kg, by neunesl ani Eddie Hall (rekordman v mrtvém tahu, nejsilnější muž na světě). Pokud tedy chcete takové břemeno vystěhovat, povolejte na pomoc svoje kamarády. Nebo ještě líp – objednejte stěhovací firmu. Ta má k dispozici všechny potřebné věci. Nejen lidskou sílu, ale i pomůcky, bez nichž by stěhování nebylo možné.

Jak se na stěhování připravit?

Než se do stěhování a objednávání odborníků vůbec pustíte, musíte se na to připravit. Nejprve si zjistěte základní parametry břemena, které chcete přestěhovat. Zaměřte se zejména na rozměry a hmotnost. Odhad hmotnosti nemusí být přesný. Stačí pouze orientační číslo.

Při cestě do vašeho bytu na problémy s největší pravděpodobností narazí, i přesto pracovníky předem upozorněte na potenciální problémy. Nezapomeňte zmínit točité schody či snížený podhled. A v neposlední řadě zajistěte parkovací místo pro stěhovací vůz.

Zavolejte profesionály

Se stěhováním těžkých břemen vám pomůže společnost Stěhování Vrána. Kromě běžných činností, jako je vyklízení bytů a domácností, nabízí právě pomoc s těžkými břemeny. Jde především o:

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.