Hledáte příjemnou přírodní drogerii, kde se vám budou opravdu věnovat?

Kosmetika je nezanedbatelnou součástí našich životů. Pomáhá nám cítit se skvěle, zpomalit stárnutí, a dokonce i zlepšit celkové zdraví. To samozřejmě platí jen v případě, kdy se budete vyhýbat nekvalitním přípravkům plným chemie. Kde najdete stovky přírodních produktů a poctivou zákaznickou péči?

Skromný obchůdek uprostřed Vsetína

Bydlíte ve Vsetíně, případně v jeho okolí? Pak se rozhodně musíte zastavit přímo do centra města, kde na vás čeká nenápadný obchůdek jménem Ekokočka. Nenechte se zmást malými rozměry v řádu několika metrů čtverečních. I přesto najdete v regálech stovky 100% přírodních produktů s ověřeným složením.

Majitelka Ekokočky totiž spolupracuje s celou řadou lokálních malosériových producentů BIO kosmetiky. Na její regály nesmí nic, co obsahuje umělá plnidla, barviva, éčka a nepřirozenou chemii. Věří pouze bylinkám, olejům a esencím. Všechny přípravky pečlivě vybírá a sama zkoumá.

Během své návštěvy si můžete koupit všechny druhy olejů, mastiček, krémů, parfémů, mýdel, tělových mlék, barev na vlasy, peelingů, masek i dalších vychytávek. Nechybí ani vonné svíčky a oleje, štětce, hygienické potřeby nebo kvalitní doplňky stravy (speciální komplexy pro zdravější vlasy, pokožku, nehty…).

A co víc, majitelka obchůdku se vám bude plně věnovat. Ochotně odpoví na jakékoliv dotazy, představí jednotlivé produkty, a dokonce vás nechá si vše vyzkoušet.

Je pro vás Vsetín daleko?

Bydlíte na druhém konci země? Pak nevěšte hlavu. V takovém případě totiž kosmetika dojede za vámi. Stačí navštívit webové stránky e-shopu Ekokočka pod vloženým odkazem. V přehledných kategoriích si můžete prohlédnout úplně všechny přípravky, které byste jinak našli mezi regály. Objednávka vám dorazí maximálně do tří pracovních dní.