ČOV nejen pro firmy

Jak se lidově říká, „ČOVKY“ neboli čističky odpadních vod, jsou žádaným produktem (nejen) pro firemní pozemky. Jednak se jedná o ideální zařízení v případě, kdy objekt není napojen na kanalizaci. Dále pak jejich ekonomický přínos je také neoddiskutovatelný. Úspora se počítá až na 100 000 Kč v nespotřebované energii za rok. Záleží podle situace.

Taky chcete zřídit ČOV a navíc uspořit? Bohužel je v České republice postup poměrně komplikovaný. Je potřeba projektová dokumentace, hydrogeologický posudek, oficiální povolení úřadů a tak dále. Naštěstí existují firmy, které za vás vše vyřídí.

Jestliže byste chtěli slyšet víc, prohlédněte si projekční kancelář ZAKRA (klikněte zde). ZAKRA se soustředí na zařízení ČOV nebo třeba i vodovodní přípojky. Stovky potěšených klientů, nemálo realizovaných zařízení a kladné reference.

Začíná se úvodní bezplatnou a zcela nezávaznou konzultací. S konzultanty pořešíte vše základní ohledně vašeho objektu. Poté se začne pracovat na dokumentaci, také dostanete hydrogeologický posudek, jež je státem povinný. Zpracují se úřední pravidla. Pořídí se čistička a hotovo.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.