Awac- nabídka a servis CNC strojů


Společnost Awac vznikla v roce 1990, tedy už má za sebou několik desetiletí působení. Zpočátku se věnovala především dělení materiálů s pomocí vodního paprsku. Přes počáteční nedůvěru klientů se tato technologie postupně prosadila a zájem o ni stoupal. V současnosti se Awac zaměřuje na CNC stroje a jejich prodej, včetně servisu CNC strojů. Povězme si trochu více o nabídce CNC strojů a řezání vodním paprskem.

Prodej CNC strojů

Co se týká prodeje CNC strojů společností Awac, jako zákazníci budete mít na výběr hned z několika typů. Jedná se o:

  • Plazmové a autogenní CNC
  • CNC pro řezání vodním paprskem
  • Laserové CNC
  • Stroje pro řezání trubek a profilů
  • Frézky
  • Speciální CNC stroje

V nabídce, kterou najdete na webu této firmy, nechybí ani různé příslušenství, například hovoříme o laserových a plazmových zdrojích, vodních pumpách a filtrech.

Servisní služby

Awac svým klientům poskytuje kvalitní servis CNC strojů a samozřejmě také opravy CNC strojů. Pokud si zde pořídíte takové zařízení, každý jeden rok bude provedena preventivní prohlídka, díky které zajistíte dlouhodobý chod. Rovněž se zde zabývají repasemi a přestavbami CNC strojů.

Řezání vodním paprskem

Pokud hovoříme o společnosti Awac, nemůžeme jen tak přelétnout téma, zvané řezání vodním paprskem. Právě touto činností se firma zabývá již velmi dlouho a výrazně pokročila v řezání nejrůznějších materiálů, stejně jako v samotných postupech práce.

Řezání vodním paprskem Praha je službou, kterou můžete využít také vy. Jedná se o přesné 3D řezání bez úkosů, kdy jsou zakázky realizovány ve velmi krátkém čase a za překvapivě nízké ceny. CNC řezací stroje si pak najdou využití v nejrůznějších oblastech a oborech, od strojírenství, přes stavebnictví, až po reklamní účely. Awac se řadí k největším komerčním řezárnám v našich luzích a hájích.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.