Automatický kotel na uhlí s 93% účinností

Kotle na tuhá paliva jsou u majitelů rodinných domků stále oblíbenější. Vytápění s nimi je velmi komfortní a díky neustálým inovacím se zvyšuje i jejich účinnost. Automatické kotle na uhlí od společnosti OPOP s.r.o. se mohou pochlubit čísly dosahujícími 93%!

Hořící dřevo, pixabay.com

Hledáte pohodlný, komfortní a navíc vysoce ekologický způsob vytápění? A rádi byste přitom ušetřili i svoji peněženku? Pak vás automatické kotle na uhlí s řadou dostupných vychytávek pro rychlé a finančně nenáročné vytápění určitě zaujmou.

Novinka, která šetří váš čas

Novinka na trhu s označením H8-A patří mezi automatické kotle se zásobníkem, které se naprosto přizpůsobí vašim potřebám. Díky mnohaletým zkušenostem firmy OPOP s.r.o. v oblasti topenářské techniky patří i tento model k ekonomicky výhodným produktům, u kterých si spotřebitelé cení především velmi nízké spotřeby elektrické energie a vysoké účinnosti (až 93%).

Automatický kotel na uhlí se zvláště do malých kotelen někdy těžko směstná. Proto u kotle H8-A potěší také jeho kompaktní půdorys a možnost umístění zásobníku na palivo z levé i pravé strany. Potěší také snadné ovládání řídící jednotky a možnost obsluhy přes pokojový termostat i přidání GSM nebo internetového modulu. Díky své kvalitě a ekologickému provozu obstojí také před náročnými kritérii ekologických dotací. Pokud zvažujete vhodný typ kotle pro kotlíkovou dotaci, je tento model přesně pro vás.

Kotle se širokým výběrem paliv

Automatické kotle na uhlí ovšem nemusí být omezeny jen jedním druhem paliva. Automatické kotle na uhlí a pelety s označením UNI K si mí poradit s oběma druhy uhlí i s dřevnými peletami. Výběr ze tří druhů paliv a velké zásobníky, které umožňují topit až tři dny bez otravné nutnosti doplnění dalšího topiva, potěší všechny, kteří chtějí topit levně a zároveň maximálně pohodlně a snadno.Automatický kotel na uhlí

Automatické kotle se zásobníkem šetří svým majitelům cenný čas, který by jinak museli věnovat obsluze kotle s ručním přikládáním. Doplňování paliva 3x-4x za týden a nenáročná údržba spolu s klesajícími cenami dřeva přivádí do obchodů i zákazníky, kteří ještě nedávno nedali dopustit na komfortní ale velmi drahé topení zemním plynem.

Pokud také zvažujete koupi nového kotle, určitě navštivte stránky www.opop.cz, která naleznete nejenom široký výběr kotlů na tuhá paliva, ale také odborný servis a poradenství. Vyškolení pracovníci vám pomohou vybrat ten správný kotel přesně pro váš byt či dům a zodpoví všechny otázky, které vás v souvislosti s pohodlným vytápěním napadnou. Rychle a spolehlivě.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.