Vyberte si kvalitní směšovací ventil

Hledáte vhodný směšovací ventil pro své podnikání či do domácnosti, ale nevíte, který typ směšovacího ventilu si pořídit? Pak si neváhejte pořídit směšovací ventil od společnosti Afriso, která působí na trhu již přes 150 let. Směšovací ventily od společnosti Afriso jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších ventilů vůbec, které navíc přináší řadu výhod.

Široký výběr směšovacích ventilů

Směšovací ventily nachází významné uplatnění při regulaci teploty vody mísením horké a studené vody. Nachází tak využití jako směšovač vody v domácnostech, firmách, veřejných budovách apod. Využití nachází také ve vytápěcích a chladicích systémech. V nabídce společnosti Afriso proto najdete velký výběr směšovacích ventilů, jako je oblíbený a hojně využívaný trojcestný směšovací ventil, čtyřcestný směšovací ventil, směšovací ventil ke kotli či praktický směšovací ventil se servopohonem.

Výhody směšovacích ventilů

Směšovací ventily ARV ProClick jsou charakteristické svým spolehlivým provozem a také řadou vychytávek. Mezi výhody směšovacích ventilů od společnosti Afriso patří snadné a přesné ovládání pomocí kolečka, oboustranná stupnice umožňují instalaci ventilu v různých polohách a velký ukazatel polohy směšovaní. Předností ventilu je také vylepšený vnitřní design směšovacího ventilu, který zajistí kvalitní směšování vody. Směšovací ventil se servopohonem je navíc vybaven LED diody a ovládacím kabelem s odnímatelnou zástrčkou.

Snadná a rychlá montáž

Pro směšovací ventily Afriso je také charakteristická snadná a rychlá montáž. K montáži totiž nebudete potřebovat žádné speciální nářadí. Směšovací ventil se servopohonem pak instalujete pouze v rámci dvou jednoduchých kroků. Stačí odstranit kolečko z ventilu a zasunout sevopohon na ventil. Instalaci směšovacích ventilů nevyžaduje žádné technické znalosti, takže ji bez starostí zvládne opravdu každý.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.