Stahujte na pár kliknutí

Konverze souborů z Youtube, Facebooku a podobně je dnes čím dál využívanější. Aby taky ne – stahování přímo ze sociálních sítí bez nutnosti složitě dohledávat požadovaný soubor na jiných stránkách je velmi praktické. Jak na to? Je to jednodušší, než by se zdálo. Jak stahovat z Youtube nebo třeba z Facebooku, se dozvíte ve čtyřech jednoduchých krocích. Stačí postupovat podle návodu.

Vyberte si, co chcete stáhnout

Služba link2save umožňuje stahovat nejen videa, ale i hudbu a zvukové soubory. Nemusíte se také omezovat jen na stahování z Youtube jako v případě řady ostatních konventorů – videa a hudbu jednoduše stáhnete i z Facebooku, Mixcloud, Veva nebo Streamu. Link2save umožňuje i stahování z webů s obsahem pro dospělé.

Zkopírujte URL

A vložte ho do stahovače na webu link2save. Pak už stačí jen kliknout na tlačítko Stáhnout.

Zvolte si, jaké chcete nastavení

Link2save nabízí širokou paletu možností, jak si můžete požadovaný soubor stáhnout. V případě videí máte na výběr HD rozlišení či nižší a několik formátů (MP4, WebM, 3GP). Hudbu můžete stahovat ve formátu MP3 nebo Flash Video.

Stáhněte si hudbu nebo video do počítače

Stačí kliknout na tlačítko s vybraným formátem a rozlišením, nebo kliknou pravým tlačítkem myši a zvolit „Uložit jako“. Soubor se v krátkém čase sám stáhne do vašeho počítače.

Výhody stahování přes link2save

Jako jedna z mála služeb nabízí link2save přímé stahování souboru. Požadované video a hudba se nestahuje přes server a až poté do počítače koncového uživatele, nýbrž jde přímo. Není tedy nutné zdlouhavě čekat, až se soubor převede, což stahování značně urychlí a celý proces je mnohem efektivnější.

Link2save také nepožaduje po svých uživatelích žádnou registraci. Stačí jen mít potřebné URL adresy a můžete začít stahovat vaše oblíbená videa či hudbu. A co je nejlepší, využívání této služby je zcela zdarma.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.