Smart Griff – vychytávka pro kutily

Úspěch práce někdy závisí na maličkostech. Maličkostech, kterým byste třeba jinak ani nevěnovali pozornost. Kdo je ale dokáže vychytat, radikálně zvýší efektivitu práce.

Vemte si například natírání nebo malování. Málokoho by napadlo na této práci cokoliv měnit. Ale přesto: zamysleli jste se někdy nad tím, jak je nepohodlné držet po celou dobu práce v jedné ruce štětec a v druhé plechovku bez možnosti štětec kdykoli bezpečně odložit? Štětec, kterým natíráte, je totiž hrozbou – barva ze štětin vytrvale odkapává a i sebepozornější kutil má co dělat, aby nic nezašpinil.

SmartGriff_1365x768_TV__01 copy

Problém, který většinu kutilů podvědomě trápí, ale který se zdá být natolik samozřejmý, že málokoho by napadlo s tím něco dělat. Přesto to ale jde! Řeší to Smart Griff – chytrý držák plechovky, konečně dostupný na trhu.

Princip je jednoduchý. Jde o lehký plastový držák s vidlicí na odkládání štětce. Už nedržíte plechovku, ale držák. Mnohem pohodlnější pro vaši dlaň. A co je ještě šikovnější: s touto pomůckou můžete kdykoli práci přerušit, zavěsit štětec do vidlice a máte volnou ruku. Během přestávky je štětec v ideální pozici, kde barva odkapává zpět do plechovky. Vše v okolí zůstane ušetřeno.

SmartGriff_1365x768_TV__04 copy

Všechno, co doposud bylo během práce, když ne nemožné, tak alespoň velmi obtížné a nepohodlné, je teď daleko snazší a příjemnější. Nyní můžete během práce klidně vyřídit telefonní hovor nebo třeba napsat e-mail. Můžete otřít pot z čela nebo se občerstvit nějakou rychlou svačinou.

Tuto vychytávku pro práci s barvou a štětcem ocení zkušený profesionál, domácí kutil i začátečník. Smart Griff lze nastavit pro upevnění různých velikostí plechovek. A je prakticky nezničitelný – dáváme Vám na něj záruku 5 let! Zakoupit chytrý držák můžete zde.

Pokud chcete vidět více, podívejte se na díl pořadu Rady ptáka Loskutáka v TV, 28. května 2016, kde bude Smart Griff představen široké veřejnosti.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.