Půjčky bez registru: Vybírejte tu správnou pečlivě


Chybí vám před Vánocemi finanční prostředky a rádi byste pod stromeček darovali svým blízkým alespoň drobnost? Pokud je vše odpověď kladná, nejspíše již sháníte potřebnou hotovost. Získat peníze samozřejmě není vůbec snadné. Jít do půjčky pouze kvůli dárkům se každému rozhodně nechce. Přesto se není třeba některých nebankovních půjček bát, nabízí totiž vcelku solidní podmínky. Nač se tedy při volbě konkrétního úvěru soustředit? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Pozor na registr dlužníků

Poměrně hodně diskutovaný je u každé rychlé půjčky registr dlužníků. V České republice jich existuje hned několik, přičemž asi nejčastěji využívaný je Solus. Především banky si v něm ověřují, zdali žadatel o jejich služby již dluží nějaké peníze, anebo je naopak zcela bez závazků. Jestliže i vy aktuálně nemáte splacené půjčky, poohlédněte se právě úvěrech, jejichž poskytovatelé nenahlížejí do takovýchto registrů.

Výše přeplatku

Kolik přeplatíte? Odpověď na tuto otázku nesmí být jak u klasické, tak i u půjčky bez registru zodpovězena jako první. Vždyť právě na lidech, jež si nečtou pravidla zapůjčení, finanční instituce nejvíce vydělávají. Celková výše prostředků, které zaplatíte navíc, je vyjádřena úrokovou sazbou. Jednoduše si spočítejte množství splátek a celkovou sumu si porovnejte s tou, kterou si půjčíte. Rozdíl bude jednoznačný. Mnohdy poskytovatelé ani neřeší úroky, ale přímo uvádějí konkrétní manipulační poplatek.

Zástavou může být i váš vůz

Nikde není psáno, že musíte před realizací půjčky ihned zastavovat váš dům, případně dokladovat aktuální výši platu. Vyhnout se registru dlužníků můžete tak, že zvolíte půjčku se zástavou vozu. Přesvědčit se můžete sami na http://www.zastavuz.cz/. Získat peníze tady lze i v případě, že potřebujete vaše auto používat.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.