Originální design do interiéru? Moderní skleněná svítidla jsou skvělou volbou!

Svítidlo a nic víc? To je veliký omyl běžných spotřebitelů, kteří při výběru svítidel sahají po konvenčních výrobcích z hobby marketů. Škoda, protože svítidla mohou povznést interiér a dodat mu patřičný glanc. Stačí sáhnout po těch správných, která vynikají provedením, materiálem i designem. Jedním z nejlepších výrobců křišťálových a moderních skleněných svítidel je ArtGlass. Jablonecká společnost vyváží své výrobky do celého světa a světelné instalace zdobí paláce i honosné hotely. Jaké výrobky nejvíce lákají a proč je křišťál stále oblíbenější?

Spojení tradice a originálního designu

Podhledy s bodovkami a tyčová svítidla nebo žárovky na drátech byly v posledních letech nepřekonatelným hitem. Naštěstí doba pokročila a mnoho spotřebitelů se vrací k tradici a kvalitě, kterou zosobňuje pravý křišťál. Klasické lustry tak nejsou doménou jen paláců, hradů, zámků či nejluxusnějších restaurací, ale dostávají se i do běžných a moderních domů, kde se objevuje křišťál v originálním designovém osvětlení.

Dechberoucí podívaná a hra odlesků

Proč si koupit namísto běžného svítidla křišťálový lustr a umístit jej do interiéru? Pro radost z bytí a pro potěšení z každého okamžiku, jak by řekl kdejaký umělec. Opravdu při rozsvícení křišťálového lustru se rozehraje neskutečná symfonie barev. Nejde jen o samotné osvětlení místnosti. Jde o podívanou, která se mění díky dokonale vybroušeným ověsům, které odrážejí záblesky, aby potěšily oči obyvatel i návštěvníků. V katalogu výrobků se navíc nenacházejí jen lustry nebo kousky inspirované dobou Marie Terezie.

Moderní skleněné instalace po celém světě

Společnost ArtGlass nabízí svým zákazníkům klasické křišťálové lustry, tereziánské lustry nebo křišťálová košová svítidla, ale také moderní stolní nebo stojací lampy či designová nástěnná svítidla. Tyto modely vychází z návrhů vlastní designérské dílny. Světelné instalace, za kterými stojí nápady návrhářů a um českých sklářů, pak dobývají svět. ArtGlass se tak může pyšnit referencemi světelných projektů instalovaných ve Spojených státech, ve Velké Británii, v Německu, ve Vietnamu nebo v Polsku.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.