Originální dárky na Velikonoce zabalte do speciálních sáčků. Uděláte tím radost sobě i dětem

Přestože za sebou máme jen několik dnů letošního roku, mnozí z vás už jistě chystají dárečky a laskominy svým dětem k Velikonocům. Čas plyne rychle, takže se ani nenadějete a tyto svátky, které jsou oblíbené právě především u našich potomků, budou doslova za dveřmi. Pro letošek je můžete obohatit například tím, že cukrovinky a další pochoutky vložíte do praktických a elegantních sáčků s motivy.

Saketos velikonoční kapsičky

Speciální sáčky na Velikonoce od prodejce Saketos jsou skvělým řešením pro ty z vás, kteří kladou důraz nejen na samotné sladkosti a dárky, ale také na to, jakým způsobem je svým blízkým předají. Je to vlastně podobné, jako když balíte vánoční dárky do tematického papíru s vázáním. Také přeci nechcete, aby se dary předávaly jen tak v původních obalech, že?

V eshopu saketos.cz si můžete vybrat organzové, případně třeba jutové sáčky s velikonočními potisky, a to v různých velikostech. Do největších modelů se bez problémů vejdou nejen velikonoční vajíčka, ale třeba i nějaké ovoce a další pochutiny, které vaše malé ratolesti mají rády.

Organzové a jutové sáčky s potisky mají různé motivy. Zvolit lze modely s vyobrazením zajíce, tedy charakteristického zvířete pro období Velikonoc, jiné pro změnu mají tradiční motivy velikonočních vajíček, pomlázek atd. Výhodou je, že zvolené materiály umožňují snadné přenášení, sáčky jsou lehké, přitom však odolné vůči protržení. Děti si v nich pak klidně mohou vzít sladkosti do školy, aniž by si je musely dávat jen tak volně do školního batohu.

Kde všude najdou uplatnění?

Sáčky a kapsičky se dají použít nejen pro zabalení velikonočních dárků, ale také jaké zajímavé dekorační prvky, kdy jimi během svátků vyzdobíte obývací pokoj, kuchyň či dětský pokojík. Lze je pověsit na květináče, případně jimi zkrášlit flakón na stole. Záleží pak už jen na vaší představivosti.

+

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.