Nerezové plechy, tyče, trubky, šrouby, kde koupit na internetu?

Nerezové plechy, tyče, trubky, šrouby, kde koupit na internetu?

Nerezové materiály se skládají z korozivzdorné oceli, což je sloučenina uhlíku a železa. Do nerezu se přidávají další prvky jako chrom, nikl či mangan, a právě díky nim je ocel velice odolná vůči korozi, jelikož v prostředí vystaví na povrch materiálu oxidy s těmito prvky, které působí protektivně. Nerezová ocel je odolná vůči vodě, vlhkosti či slabým kyselinám. Využití nerezových materiálů je obrovské díky výborným vlastnostem. Setkáme se s nimi hlavně ve stavebnictví, v automobilovém průmyslu, ale i v chemickém průmyslu či v potravinářství.

Pokud potřebujete poradit, kde sehnat nerezové materiály dělené po 1 metru, můžeme Vám doporučit firmu Magsy ( magsy.cz) , jež je známá převážně produkty s magnetickými vlastnostmi. Jejich specialitou jsou především magnetické separátory. Kromě magnetů u nich však najdete právě i nerezové materiály. Velkou výhodou je, že nerezové materiály jako jsou tyče, trubky či jekly lze na e-shopu Magsy zakoupit po 1 metru, což není úplně běžné.

Nerezové plechy

Nerezové plechy (https://e-shop.magsy.cz/nerezove-plechy/) jsou vyrobeny z korozivzdorné oceli, která obsahuje příměs chromu a niklu. Tato ocel je velice odolná vůči vodě a povětrnostním podmínkám. Nerezové plechy se proto dají využít např. jako pokrytí venkovních podlah či jako stěny bazénu, jiné materiály by se totiž mohly snadno opotřebovat z důvodu nepříznivých podmínek. Nejvíce se však nerezové plechy využívají v potravinářství v kuchyňských prostorech.

U nás na e-shopu se prodávají plechy různé tloušťky (1-5 mm) a velikosti 500×500 mm.

Nerezové šroubky

Nerezové šroubky (https://e-shop.magsy.cz/nerezove-srouby/ ) jsou složeny z nerezavějící austenitické oceli obsahující příměs chromu a niklu. Tento materiál je velice odolný vůči okolním vlivům, zejména korozi. Nerezové šrouby jsou kvalitním spojovacím materiálem.

Na e-shopu Magsy můžete narazit na několik velikostí nerezových šroubků s válcovou hlavou. Rozměry se pohybují od 4×6 mm po 8×25 mm.

Nerezový L profil

Nerezový L profil je složen z korozivzdorné austenitické oceli, která obsahuje 18 % chromu (Cr) a 10 % niklu (Ni). Je teplotně odolná, maximální teplota až 450 °C. Tato ušlechtilá ocel je velice odolná vůči korozi v běžném prostředí bez nadbytečných chloridů a silných kyselin. Nerezové L profily jsou obrobitelné a dobře svařitelné. Dají se použít do vnitřního i venkovního prostředí, např. pro dlažby a obklady, na schodišťové hrany či pro kamenný koberec.

Na e-shopu Magsy nabízíme různé rozměry nerezových L profilů, délky 20-40 mm, šířky 10-40 mm a tloušťky stěny 3 nebo 4 mm.

Pásová ocel

Pásová ocel neboli plochá nerezová tyč je složena ze základní korozivzdorné austenitické oceli, jež obsahuje příměs chromu (18 %) a niklu (10 %). Vydrží vysoké teploty až do 450 °C. V běžném prostředí (bez silných kyselin a chloridů) je velmi odolná vůči korozi. Nerezovou pásovinu lze využít v potravinářství, farmaceutickém průmyslu, ve stavebnictví, ve venkovním i vnitřním prostředí. Je leštitelná a dá se nařezat a jinak upravit.

U nás nabízíme několik rozměrů, nejmenší průřez je 15×3 mm a největší 40×20 mm, délka vždy 1 metr.

Nerezová ocel čtvercová

Čtvercová nerezová tyč je složena z kvalitní nerezavějící oceli s příměsí chromu a niklu. Tato ocel je odolná vůči korozi. Také je odolná proti slabým kyselinám a výkyvům teploty. Může být dále nařezána a upravena.

Na e-shopu Magsy najdete i jiné nerezové materiály jako jsou nerezové tyče, nerezové trubky, jekly, nerezové závitové tyčepotrubní systémy JACOB, do kterých patří uzavírací šíbry, zakončení s lemem, kónické kusy, záslepky, vrtané příruby, těsnění, spony bez těsnění, přechodky ze čtverce na kruh, uzavírací klapky; dále klenuté dno, nerezové armatury.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*