Nechte si vytisknout vizitky


Ptáte se, k čemu jsou v dnešní digitální době ještě vizitky? To byste se divili. Vždycky je působivější, když klientovi či partnerům dáte do ruky něco hmatatelného. Sice by si mohli vaše telefonní číslo jen uložit do telefonu, ale vizitka v ruce je daleko profesionálnější. Ty dvě koruny či ještě méně, které vás bude stát, si určitě můžete dovolit obětovat.

Jestliže pracujete ve velké firmě, asi není vaše rozhodnutí, zda budete nebo nebudete mít vizitky. Pokud ale podnikáte sami na sebe, neváhejte a těch pár stovek korun investujte. Za takovou částku získáte zásobu vizitek na několik let.

Za grafika utrácet nemusíte

Dobrá vizitka zaujme na první pohled, její vzhled je proto velmi důležitý. Měl by trochu korespondovat s tím, co děláte, a zároveň být originální. Jak na to, když nejste žádný grafický designér? V takovém případě se raději nepokoušejte nic tvořit a spolehněte se na hotové vzory. Na http://www.printuj.cz/vizitky/ klikněte na „Vybrat šablonu“ a zvolte si z desítek vzorů, které tam pro vás zpracovali designéři. Vyhledávat se v nich dá podle kategorií nebo velikosti. Ať už máte své květinářství, poskytujete bezpečnostní služby, pracujete v oblasti informačních technologií nebo jste vizážistka, vyberete si tematický vzor. Do něj si jen dopíšete vlastní kontaktní údaje a je hotovo.

Cena tisku se odvíjí od počtu kusů

tiskem vizitek od Printuj.cz ušetříte nejen za grafika, ale právě i za tisk. Tedy aspoň pokud si objednáte několik stovek kusů. Čím více vizitek, tím nižší je cena za jeden kus. Papír si vyberete – pevný, odolný, brilantně bílý, matný nebo lesklý. Vytištěné barvy jsou jasné, navíc lze vizitky i laminovat, aby vypadaly luxusněji. Volitelné jsou také zaoblené rohy.

Vytištěné vizitky vám přijdou až domů, všechno tedy budete mít zcela bez starostí. Stačí pár kliknutí a ihned získáte mocný marketingový nástroj. Nikdy totiž nevíte, kolik zákazníků vám taková vizitka přivede. Třeba si ji jeden zákazník někde vystaví a uvidí ji u něj dva další. Tak neváhejte a nechte si i vy vytisknout své vizitky online.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.