Elektrický chopper je stylovým dopravním prostředkem pro náročné chlapy

Poslední roky jsou zlatým obdobím pro alternativní dopravní prostředky poháněné elektřinou. Hitem současné doby jsou rozhodně šikovné motorky, s nimiž můžete bez problémů brázdit pozemní komunikace. V čem tkví jejich výhody a proč byste měli jednu vlastnit i vy?

Jezděte jako král

Ačkoliv elektromotorka není zrovna novým vynálezem, až v posledních letech se dočkává pořádné péče a inovací ze strany výrobců. Jasným důkazem je moderní elektrický chopper Bluetouch Glider. S dojezdem čtyřiceti až sedmdesáti kilometrů a nosností dvou seti kilogramů se jedná o ideálního společníka při cestě na ryby, do práce nebo do obchodu na kraji města.

Dvojí odpružení, nastavení řídítek na míru a adaptibilní držák na mobilní telefon vám zajistí maximální pohodlí na silnicích. Chopper vám nabídne kvalitní hydraulické brzdy a ergonomický tvar, díky němuž je ovladatelnost úplnou hračkou. DC motor s výkonem pozoruhodných 2 000 wattů hravě zvládne i strmější stoupání v úhlu osmnácti stupňů.

Levná jízda

Zdaleka největší výhodou daného vynálezu je extrémně levná jízda. V dobách drahých pohonných hmot se jedná o jasnou volbu pro spořivé jedince. Na své si však přijdou i všichni ostatní, kdo mají rádi nenáročné stroje. K tomu připočtěte čtyři různá barevná provedení, přičemž nechybí jak metalická, tak matná varianta.

Zajímá-li vás tato sofistikovaná elektrokoloběžka, určitě si nenechte ujít její vyzkoušení v testovacím centru v Praze. Jestli máte hlavní město příliš daleko, navštivte internetové stránky společnosti Bluetouch a prohlédněte si nabídku jejího e-shopu. Během chvíle se dočtete úplně všechny důležité maličkosti ohledně motorky a rozhodnete se sami. Za pouhých 49 990 Kč (včetně DPH) nenajdete výhodnější způsob dopravy.