Čistírna odpadních vod na chalupu

ČOV neboli čistírna odpadních vod je skvělým zařízením v případě, kdy chalupa není připojená na kanalizační řád a není tak jiného způsobu, jak naložit s odpadem. Septik není vždy úplně praktické řešení, ČOV má mnoho výhod a navíc významný ekonomický přínos. Rodině ušetří mnoho tisíc Kč v závislosti na tom, kolik lidí ji využívá a jak moc. Přesto dělí člověka od ČOV jistá překážka, a tou je komplikovaný proces její realizace.

Pořídit si ČOV totiž není jen tak. Rozhodně to není záležitost jednoho odpoledne. Realizovat ČOV totiž znamená získat projektovou dokumentaci od kvalifikovaného specialisty, kterých naneštěstí v ČR příliš není, hydrogeologický posudek od hydrogeologa, kterých je asi ještě méně, a navíc povolení od úřadu. Oběhat si toto všechno a navíc zjistit, jaký typ zařízení právě pro vaši situaci, to snadno zabere celé měsíce.

Pokud si ovšem nenecháte ČOV zařídit na klíč. Společnost ZAKRA za vás získá nejen projekt a posudek, ale vyřídí také veškeré potřebné formality na úřadech. A budete-li mít zájem i o to, dokáže vám také nainstalovat samotné zařízení. Skutečný fullservis za hubičku!

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.