Chcete si sestrojit zábradlí svépomocí? Víme, jaké komponenty jsou nejlepší

Provádíte právě rozsáhlou rekonstrukci svého domova, nebo dokonce stavíte úplně nový? Patříte mezi šikovné kutily, kteří jsou schopní zhotovit si většinu věcí svépomocí? V tom případě máte pořádné štěstí, protože ušetříte balík. To samozřejmě platí v situaci, kdy seženete kvalitní a cenově přijatelné komponenty.

Nerez je jasná volba

Přemýšlíte nad tím, z jakého materiálu vlastně postavit své budoucí zábradlí? V tom případě si nenechte ujít především moderní nerezovou ocel. Ta se díky legurám chlubí bezkonkurenční odolností proti mechanickému i chemickému namáhání. Zkrátka a dobře – takové zábradlí bude bez problémů sloužit i dětem vašich dětí. A to absolutně bez údržby.

Kde vlastně sehnat veškeré sloupy, kování, držáky, profily nebo třeba dřevěné madlo? V dnešní době už dávno nemusíte objíždět kamenné prodejny a sklady různých společností. Raději si sedněte k počítači a otevřete si webové stránky oblíbených dodavatelů z Kovoinox. Tito profesionálové se specializují právě na nerezová zábradlí, poštovní schránky, pohony dvoukřídlých bran a další kovové díly.

Komplexní výběr od A až po Z

V rámci zmíněných stránek najdete výběr komponentů od ověřených dodavatelů. Díky přednostnímu postavení na tuzemském trhu nabízí daná společnost bezkonkurenční ceny. To platí pro nerezové, hliníkové, skleněné i dřevěné díly. Různé kombinace vypadají velmi elegantně.

Zajímá vás, jak vlastně může takové vlastnoručně vyrobené zábradlí vypadat? V tom případě se stačí podívat na celou řadu fotografií uvnitř webových stránek Kovoinox. Pokud jste přece jen náročnější uživatel, rozhodně si domluvte zakázkovou výrobu přesně na míru. Nechce-li se vám nic montovat vlastníma rukama, lze si dohodnout i odbornou instalaci veškerých prvků.