Škoda Auto nabízí spoustu modelů. Jaký z nich vybrat?


Zaměřili jste se někdy na to, jaká vozidla jsou na českých silnicích nejrozšířenější? Pravděpodobně jste odpověděli správně. Jedná se o značku Škoda Auto, která přestože patří pod křídla německého koncernu Volkswagen, je stále vnímána za největšího českého výrobce automobilů. Společnost má v pestrém produktovém portfoliu různé modely, přičemž v následujících řádcích se zaměříme pouze na tři, a to na Kodiaq, Fabia a Superb.

Škoda Kodiaq

Velkolepostí, mohutností, prostorností a čistými liniemi vás okouzlí Škoda Kodiaq. Disponuje moderními technologiemi a inovativními systémy, díky nimž je i parkování naprosto jednoduché. Zajímavostí je obsluha zavazadlového prostoru. Představte si, že máte v obou rukách nákup, a tak nemůžete otevřít zavazadlový prostor, ovšem stačí pouze pohnout nohou a senzor vám ho otevře sám. Palubní deska je zase vybavena navigací, se kterou se bez starostí vydáte i na konec světa. V nabídce jsou dvě dostupné motorizace, a to TSI a TDI.

Škoda Fabia

Jestliže sháníte něco levnější než Škoda Kodiaq, ale stále chcete zůstat věrni značce Škoda Auto, doporučujeme podívat se na nové verze vozidla Škoda Fabia. Poskytuje řidičům spoustu funkcí, přičemž jednou z nich je SmartLink. Snadno propojíte smartphone s vozidlem, a tím pádem můžete používat aplikace z mobilního telefonu bezpečně i za jízdy. Pokud potřebujete větší zavazadlový prostor, žádný problém, protože je k dostání i provedení Škoda Fabia Combi.

Škoda Superb

V tento okamžik zpozorní zejména podnikatelé prahnoucí po reprezentativním vozidle. Škoda Superb je tou nejlepší vizitkou, jakou si můžete pořídit. Často je model označován za perlu nabídky Škoda Auto. Symbolizuje luxus, kvalitu a eleganci.

Vybrat si můžete vozidla z dílny Škoda Auto skrze dealera Auto Podbabská. Pokud si nejste stále jisti, do jakého automobilu usednout, pracovníci vám poradí.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.