Hodinový manžel: Co všechno dokáže a kolik vás bude stát?

Hodinový manžel, lidově řečeno „děvečka pro všechno“, vyřeší všechny spoustu vašich problémů. Poradí si i s těmi, které trápí vás? Čtěte dál a dozvíte se to.

Vlastní bydlení nepřináší jen radost a pohodlí. Kolem domu je neustále spousta práce. Ať už jde o úpravu zeleně či opravy v domácnosti, jejich list je nekonečný. Jakmile něco doděláte, objeví se něco jiného. Pokud vám dojdou síly, nebo nemáte na danou práci dostatečné schopnosti, pomůže vám hodinový manžel.

Kdo je to ten hodinový manžel?

Odpověď je jednoduchá. Jedná se o hrdinu. Prince na koni, který vytrhává trn z paty všem princeznám. Jeho pole působnosti je tak rozšířené, že mnohdy dokáže vyřešit všechny vaše problémy. Tedy alespoň co se týče oprav a prací kolem domu…

Zapojení pračky? Dejte mu několik minut a bude šlapat jako švýcarské hodinky. Malování bytu? Stačí říct, jakou barvu preferujete, a za pár hodin bude hotovo. To samé platí i pro drobné opravy v bytě či montáž nábytku.

Hodinový manžel vs specializovaná firma

Možná si teď říkáte, že na některé práce je lepší najmout specializované firmy. Oprava střechy nebo oprava bojleru patří mezi složitější činnosti, které vyžadují určité znalosti. A částečně máte pravdu. Jenže problém tkví v tom, že u velkým firem často narazíte na čekací lhůtu. U hodinového manžela vás většinou nic takového nečeká. A to i přesto, že jejich popularita v posledních letech výrazně vzrostla.

Nejen ženy, ale i muži potřebují pomoc při stěhování. Demontáž a následná montáž skříně z vašeho starého bytu může být nad vaše síly. To samé platí i o vymalování bytu. Pokud nemáte čas, stačí najmout šikulu, který se o vaše palčivé problémy rád postará.

Kolik za služby zaplatíte?

Jelikož hodinový manžel není jedinečná firma, dá se cena odhadnout jen těžko. Záleží na jednotlivých pracovnících, použitém materiálu i času, který u vás stráví. Pokud si chcete nějakého pomocníka najmout, stačí ho kontaktovat a na cenu se dotázat. Rád vám ji sdělí už před započetím prací. Pokud to neudělá, najděte raději někoho jiného.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.